Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Antigona Bajrami është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 9 Shtator 2015, Antigona Bajrami publikon videoklipin "Nje Milion". Më datë 30 Prill 2019, Antigona Bajrami publikon videoklipin "Femrat Shqipetare Kudo Qe Jane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Kertusha

Hava Bytyqi

Teuta Gashi

Elida Bardhi

Adriana Asllani

Klarisa Filipi

Hanumshahe Morina

Bardha Dernogllava

Anila Qoku

Tereza Pecani

Tags: Antigona Bajrami


Komente mbi këtë artist