A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Antigona Hoxha

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Antigona Hoxha is a popular singer of Modern Traditional music. Në vitin 2011, Antigona Hoxha publikon albumin "Loqka Jeme". Në vitin 2013, Antigona Hoxha publikon albumin "Erdhen Kerret". Më datë 6 Korrik 2018, Antigona Hoxha publikon videoklipin "Oj Shoqnia Jem". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Erdhen Kerret (2013)

Loqka Jeme (2011)


» Add A Song »

Oj Shoqnia Jem


Related Artists:

Amanda Sertolli

Lumnije Krasniqi

Ditare Gashi

Anxhi

Peki Paloka

Arjeta Sejdiu

Egzona Ajeti

Refije Berisha

Tereza Pecani

Blerta Zebi


Tags: Antigona Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019