Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Antigona Rustolli - Nena Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/05/2009

2009-05-09T17:02:52+00:00Erdha nane nga gurbeti,
Per te pare moj me sy,
Ah i mjeri qfar me qeti,
Ti ishin mbyllur ata sy.

Erdha une nane nga gurbeti,
Per te par moj me sy,
Ah i mjeri qfar me qeti,
Ti ishin mbyllur ata sy.

Më ndogji malli i fimiris,
Kisha kohe qe ste kisha pare,
Thash te gjej te pragu i shtepis,
Por te gjeta ne varre.

Më ndogji malli i fimiris,
Kisha kohe qe ste kisha pare,
Thash te gjej te pragu i shtepis,
Por te gjeta ne varre.

Nana ime, nana ime,
Se besoj se si me sille ti,
Ti po flen,nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet