Më mbaj mend (për 1 muaj)


Antigona Sejdiu - Zgjohu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjohu".
3. Video është e këngës "Zgjohu", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Antigona Sejdiu - Zgjohu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Syte E Tu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:001.Kur me digjte malli
dhembja nuk pushonte
kohe e rende si djalli
ne vetmi kalonte

2.Ne erresire kerkoja
nje dore qe te me shpetonte
vec ne enderr te kisha
endrra me qetesonte

3.Pse kaq shume ti po mundohesh
se hamend se ti po mendohesh
pritja po me vret
nuk dua te jem vet
po per ne nuk ka.

4.Zgjohu mos pusho
eja me gezo
shpirto mos nguro
doren ma shterngo
kurre mos u largo
trupin tim pusho
eja me gezo
vec nje jete eshte kjo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet