Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Aq Me Ben... Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

fare smerzitem qe tash bashk nuk jemi...
as mos mendo se per ty do te vuaj...
per mua aspak me nuk vlen refreni...
te pres me dit e te pres me muaj...
per mua aspak me nuk vlen refreni...
te pres me ditë e të prees.......
Aq më bën nese nga gjumi je zgjuar,
dhe ke kuptuar sa shume te mungoj
aq me ben nese pikllim t'eshte shtuar,
une dhe pa ty jam mesuar te jetoj.
aq me ben nese nga gjumi je zgjuar,
dhe ke kuptuar sa shume te mungoj,
aq me ben nese pikllimi t'eshte shtuar,
une dhe pa ty jam mesuar te jetoj.

fare s'merzitem qe tash bashke nuk jemi,
as mos mendo qe per ty do te vuaj.
Per mua aspak me nuk vlen refreni,
te pres me dite e te pre me muaj.
per mua aspak me nuk vlen refreni,
te pres me dit e te preees........
X2 -Aq me ben nese nga gjumi je zgjuar,
dhe ke kuptuar sa shume te mungoj,
aq me ben nese pikllimi t'eshte shtuar,
une dhe pa ty jam mesuar te jetoj.

aq me ben nese nga gjumi je zgjuar,
dhe ke kuptuar sa shume te mungoj.
aq me ben nese pikllimi t'eshte shtuar,
une dhe pa ty jam mesuar te jetoj..........


Ky tekst u dërgua nga besa

Antigona Sejdiu - Aq Me Ben...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aq Me Ben...".
3. Video është e këngës "Aq Me Ben...", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0