Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Antigona Sejdiu - E Imja Shota  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Unë Besoj Në Dashuri"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"
e dua tangon e dua tangon zemra ime therret
karnevalin brazilian enderr e kam ne jet
dhe flamengo dhe flamengo pa mas me pelqen
sa her qe ate e luaj zemren ma remben
me te vertet qdo valle un e dua
zemer muzikale therret ne mua

refreni:
te gjitha vallet me peqlqejn qe i luan bota
por me shum zemren ma ndez e imja shota (e imja shota e imja shota)(2x)

e dua tangon e dua tangon eni pra te vallzojm
boten ton te bukur rinore edhe me ta zbukurojm


Ky tekst u dërgua nga Fati
Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet