Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Un Besoj Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  26

Naten e urrej kur pran meje nuk je ti hena me tregon se si humb nje dashuri era floket po mi merr nuk i perkedhel si ti yjet lart ne qiell me tregojn fshihesh ti u lodha u lodha dhe veshet me gufojn zeri yt dicka po me tregon u lodha u lodha dua te te prek naten ne rrug pa fund po te kerkoj
Ref: Pritem pritem se dot vij do te them nje fjal te shejnt te dua zotin edhe ty , pritem pritem se dot vij djell per mua vetem ti un besoj ne dashuri 2 her.
Dua te te them fryma jote me mungon dua te te zgjoj nga kjo enderr qe me shqetson u lodha u lodha dhe veshet me gufojn zeri yt dicka po me tregon u lodha u lodha dua te te prek naten rrug pa fund po te kerkoj
Ref:Pritem pritem se dot vij do te them nje fjal te shejnt te dua zotin edhe ty pritem pritem se dot vij djell per mua vetem ti un besoj ne dashuri 6 her.


Ky tekst u dërgua nga MajaaaAntigona Sejdiu
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Zhurma Show 2005
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Antigona Sejdiu - Un Besoj Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Besoj Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Un Besoj Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0