{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Anton Joro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Mars 1987, Anton Joro merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1987 me këngët "Mos Vono" dhe "Zgjohen Ëndrrat E Rinisë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1