Anton Joro
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: e lehtë
Anton Joro është këngëtar. Në Mars 1987, Anton Joro merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1987 me këngët "Mos Vono" dhe "Zgjohen Ëndrrat E Rinisë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1