Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Mori Syzezë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Mori lulja e bardhe-e
me njat bukren er-e
malli me ka marr - e
me ndejt si perhere

ref;
gjithnji ne kujtime
m'kalojne dite e nete
veç me t'pa un ty-e
oh mori syzeze

II
Po t'i qes ca fjal - e
mori lule bore
zemren ta kam fal - e
tash me ke ne dore

ref:
hajde sylaroshe
o moj vetull holl
mori bukuroshe
kurr s'e le ma te marre
Anton Tetaj
Publikimi: 06/06/2009


Anton Tetaj - Mori Syzezë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Syzezë".
3. Video është e këngës "Mori Syzezë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0