Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Natë Të Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

I
Nate e bukur me yje shume
isha vetem tuj mendu

ref: do te pij
do te qaje
per syte e bukur
qe t'i kam dashte

II
Mora kitaren, dhe kalemin
nji kenge per ty me ta kriju

ref: do te pij
do te qaje
per syte e bukur
qe t'i kam dashte

gazel......

ref: do te pij,
do te qaje
per syte e bukur
qe t'i kam dashte.
Anton Tetaj
Publikimi: 21/03/2009


Anton Tetaj - Natë Të Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë Të Bukur".
3. Video është e këngës "Natë Të Bukur", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0