Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Të Rash Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I
Të rashë pas moj te rash pas - e
rrugës kur shkjonje per gjmnaz
di t'i them nja dy-tri fjal - e
se unë ty te dashuroj oj oj
qapken, qapken e vogël-o

II
Të rashë pas moj kur me ike
rrugës për pedagogjike
do t'i them nja dy-tri fjalë
se unë ty te dashuroj oj oj
qapken, qapken e vogël - o

III
Të rashë pas moj kur më le
rrugës kur shkonje për liqe
do t'i them nja dy-tri fjalë
se unë ty te dashuroj oj oj
qapken, qapken e vogël - o


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tonyAnton Tetaj
Publikimi: 23/11/2007


Anton Tetaj - Të Rash Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Rash Pas".
3. Video është e këngës "Të Rash Pas", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0