Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Unë E Nëna Dhe Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Se dy te Dashura qe i kam o ju shokte e mi
unë i dua shumë ato porsi syte e mi
e para ashtë Nana e dyta moj me je ti
qe te dyja te mira jeni iu kam si syte e mi

II
Por ti e dyta mos u deshpro kaq shum-e
se Nanën time e dua ma shumë se ty
po mos te ishte Nana s´dot me kishe ti
qe te dyja te mira jeni iu kam si syte e mi

III
Unë e Nëna dhe ti ne jemi nji
bota flasin për ne qe na kan zili
te rrojme te gezuar te lumtur ne qetësi
po mos te ishte Nana s´dot me kishe ti.


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 22/04/2016


Anton Tetaj - Unë E Nëna Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë E Nëna Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Unë E Nëna Dhe Ti", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0