Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Me Prit Me Prit Dhe Pak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Me prit me prit dhe pak
sa t´them naten e mirë
dritaren lere hap
xhanem shpirti im

ref:
Po te pres akoma
po te pres akoma
akoma e dashur akoma

II
Dritaren un s´e hapa
se me shikjon mamaja
e do me thot sa shpejt
ty t´ka zene sevdaja

ref;
Po te pres akoma
po te pres akoma
akoma e dashur akoma

III
Dritaren ti ´se hape
me lere dhe nji takim
ti fike veten tende
dogje shpirtin tim

ref:
Po te pres akoma
po te pres akoma
akoma e dashur akoma.


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 22/04/2016


Anton Tetaj - Me Prit Me Prit Dhe Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prit Me Prit Dhe Pak".
3. Video është e këngës "Me Prit Me Prit Dhe Pak", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0