Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Te Dyqani Stasit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Te dyqani i Stasit-e
karshi metropolit-e
dalin vajzat me shetitë
nga sevdaje bukuri ore /2x

II
me ban Zonja dhanderr-e
se jam djalë i ambël-e
as s´pij venë as s´pij rakij
menji krah e mbaj shtepinë ore /2x

III
Me zemra tik e tak
qfarë gjevapi do t´i jap
ty te vraft i madhi zot
qe s´me len aspak rehat ore /2x


Ky tekst u dërgua nga  durimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 13/07/2013


Anton Tetaj - Te Dyqani Stasit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dyqani Stasit".
3. Video është e këngës "Te Dyqani Stasit", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0