Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Sa Moj E Pa Besë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Sa moj e pa besë
ti me dole mu
me shtine ngatrres
dhe ne burg m´ke qu

II
Unë ne burg jam hy
robi m´ka denu
sa te kam dasht ty
dhe pse m´je largu

III
Unë moj se besoj
se po rrnoj n´ket dhe
rri e po vajtoj
qajë për fatin tim

IV
Naten n´gjum te nates
shpesh her ty te kam
m´kan vra namt e bebes moj
per mu s´ka derman

V
Kur t´vjen ditë diele moj goce
deshiroj me t´pa
zoti ta bej mire
dhe pse n´burg kam ra


Ky tekst u dërgua nga  durimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 13/12/2009


Anton Tetaj - Sa Moj E Pa Besë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Moj E Pa Besë".
3. Video është e këngës "Sa Moj E Pa Besë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0