Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - M'ka Shku Mendja Me U Feju Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Hej hej hej M´ka shku mendja me u feju
e me marrë një Ulqinak-e
aman Ulqinaken s´ma don nana
q´me ke nxan i ziu merak

II
Hej hej hej Ma gezofsh shamine e kuqe
kur ma ven per bukuri
ani asaman moj buzburbuqe
as s´ma fale synin e zi

III
Hej hej hej Si na u bo kjo punë e veres
edhe deti shkon tallas
aman mos ia prish qefin beqarit
jan mbush zemrat plot maraz


Ky tekst u dërgua nga Tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 25/11/2012


Anton Tetaj - M'ka Shku Mendja Me U Feju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Shku Mendja Me U Feju".
3. Video është e këngës "M'ka Shku Mendja Me U Feju", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 1