Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Te Vogël Te Deshta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
te vogël te deshta moj
te vogël te mora
veq per dashuri o moj
veq per dashuri

ref:
qajë me lot zemër
qajë me zë /2x

II
Unë po shkoj ne qeshme moj
ajo me vjen pas
q´është kjo dashiria moj
q´është kjo dashuria

ref:
Qajë me lot zemër
qajë me zë

III
M´kaloj koha moj e dashur
ty duke te pritur
te vogël te deshta moj
te vogël te more

ref:
Qajë me lot zemër
qaje me zë


Ky tekst u dërgua nga Tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 25/11/2012


Anton Tetaj - Te Vogël Te Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Vogël Te Deshta".
3. Video është e këngës "Te Vogël Te Deshta", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0