Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Kurë T'i Shoh Dy Sytë E Shkrumë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Kurë t´i shoh dy Sytë e shkruar
me dukesh nji lule e shtrenjt
o ti s´mendon njiher per mua
me harrove moj kaq me t´shpejt

II
Prej dashnisë qe kam për Ty
jam në zor moj jam në hall
o kur te shihemi ne te dy
do t´i Puthi dy Sytë me mallë

III
Behari moj kur te vij
nji tufë lule moj do ta falë
do t´kendojmë me dahuri
dorë për dorë me Ty dot dal


Ky tekst u dërgua nga  durimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 27/07/2009


Anton Tetaj - Kurë T'i Shoh Dy Sytë E Shkrumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurë T'i Shoh Dy Sytë E Shkrumë".
3. Video është e këngës "Kurë T'i Shoh Dy Sytë E Shkrumë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0