Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Dola N'barqe Moj ..... Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Dola n´Barqe moj me Mbledh Lula
Lumi une o po vjen Pula
ajo Pula me kraht e zi-e
hije t´paskan qato dimij-e

II
Hije t´paskan dimite e gjana
ku po rrina o neser mbrama
ku po rrina o neser mbrama
n´sob te vogël o rreth me xhama

III
Kceva murin o t´rash përpara
kur t´i pash o dimitë e bardha
kur t´i pash o dimitë e bardha
ato ishin o lara-lara


Ky tekst u dërgua nga Tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 07/11/2014


Anton Tetaj - Dola N'barqe Moj .....
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N'barqe Moj .....".
3. Video është e këngës "Dola N'barqe Moj .....", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0