Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Ti Je E Lumtur E Lumtur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref; 2x
Ti je e Lumtur e Lumtur
E unë i Shkreti i pa Fat
Ti si Flutur si Flutur
E unë si Pëllumb i Ngratë

I
Ti s´ma din Marakun tem
Unë për Ty jam ba Verem /2x
Me shiqo njihër me Sy
Mendja me rrin veq te Ti

ref;
Ti je e Lumtur e Lumtur
E unë i Shkreti i pa Fat
Ti si Flutur si Flutur
E unë si Pëllumb i Ngratë

II
Me ka Nëna Djalë Hasret
Ti për mu dot jesh Kismet
Nese don ti tjeterkënd
Zoti te qoftë ne Xhenet

ref:
Ti je e Lumtur e Lumtur
E unë i Shkreti i pa Fat
Ti si Flutur si Flutur
E unë si Pëllumb i Ngratë


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 11/02/2013


Anton Tetaj - Ti Je E Lumtur E Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je E Lumtur E Lumtur".
3. Video është e këngës "Ti Je E Lumtur E Lumtur", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0