Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Mori Vjollca Su Çel Në Saksi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Mori Vjollca si çelë në Saksi - 2x
Lule e parë o për Djemt e ri - 2x
O-o-o oh moj Ledhatare
Lule e parë o për Djem Beqarë /2x

II
Te Këputa e t´vuna n´Bardak-e
Lule e parë oh moj Merak-e
O-o-o oh moj Ledhatare
Lule e parë oh për Djem Beqarë

III
Te Këputa dhe te mora erë
Lule e parë oh si çelë n´Pranverë
O-o-o ah moj Ledhatare
Lule e parë oh për Djem Beqarë


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 11/02/2013


Anton Tetaj - Mori Vjollca Su Çel Në Saksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Vjollca Su Çel Në Saksi".
3. Video është e këngës "Mori Vjollca Su Çel Në Saksi", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0