Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Bukuria Jote Me Bën Qe Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

I
Merak unë t´u bana s´pari kurë te Pashë
n´Vetulla tua t´holla marshalla t´i thashë /2x
Bukuria Jote me bën qe të Du
po te them moj Vashë Ti dot jesh për Mu /2x

II
Nji Letër ta shkrova moj e Bukura Ime
Dashnin te tregova je për Zemren Time
Ah kjo Zemra Ime veç për Ty Mendon
M´ke lën shumë Kujtime me atë bukren Gojë

III
Letrën kur e mora filloj m´zu Dashnia
Ah sa fort u Gëzova filloj Lumturia
Ah kjo Dashnia shpejt dot na Bashkon
me dhimbset Rinia qe ne do te lëm


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 07/08/2009


Anton Tetaj - Bukuria Jote Me Bën Qe Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuria Jote Me Bën Qe Te Du".
3. Video është e këngës "Bukuria Jote Me Bën Qe Te Du", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0