Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Vajton Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Vajton Zemra Ime Vajton veç për Ty
se ti shpejt me ike me le në vetm
Jetën ma shkatrrove si s´pate mëshirë
ike ti pa lamtumirë

ref;
Jeta është e gjatë unë rri n´vetmi
Zemra Ime Vuan veç për Ty
Si s´ma fale ti atë Dashuri
Paç Fatin e Zi

II
Te Deshta aq shumë sa dy Sytë e mi
edhe n´varr e dashur nuk dot gjëj qetësi
tradhetia e jote ne varr do me qoj
Zemra Ime te Mallkoj /2x

ref:
Jeta është e gjatë unë rri n´vetmi
Zemra Ime Vuan veq për Ty
Si s´ma fale ti atë Dashuri
Paç Fatin e Zi /2x


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 27/08/2009


Anton Tetaj - Vajton Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajton Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Vajton Zemra Ime", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0