Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - O Bilbil Me Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
O Bilbil me Pika Pika - 2x
A t´kam thanë mos rri me Qika - 2x
A t´kam thanë mos rri me Qika - 2x
Se ato jan Kopilica - 2x

II
O Bilbil me Pika t´Kuqe
A t´kam thanë mos rri me Nuse
A t´kam thanë mos rri me Nuse
Se ato i kan Buzët e Kuqe

III
O Bilbil me Pika t´Bardha
A t´kam thanë mos rri me Plaka
A t´kam thanë mos rri me Plaka
Se ato i kan Fjaltë e Gjata


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 27/07/2009


Anton Tetaj - O Bilbil Me Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil Me Pika Pika".
3. Video është e këngës "O Bilbil Me Pika Pika", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0