Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Gonxhe Qeli Trandifili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Gonxhe Qeli Trandofili
Era e Sajë m´Hutoj - 2x
I Nshon Rremzit m´bani Hije
Zemren Time ma Ngushëllon .2x

II
Kah Fluturon o Zog o i Zi
Andej kah Fluturon
Merr ket Lulë te Zemrës Ime
dhe Dashnorës m´ia Qon

III
Kah Futuron o Zog me Lara
Andej kah Fluturon
t´fala i ban Dashnoreës Ime
gjithë andej kah Fluturon

IV
A man mend Bylbyl o i vogël
na kurë bisedojmë
kem te strukun porsi gogël
e s´na lan me u argëtu


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 24/04/2017


Anton Tetaj - Gonxhe Qeli Trandifili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gonxhe Qeli Trandifili".
3. Video është e këngës "Gonxhe Qeli Trandifili", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0