Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Zambaku I Bardhë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
O Zambak-Zambaku i Bardh-e
Of Of Ama-a-an /2x
Je ma e Mira në Mahall-e
Of Of Aman /2x

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur Rru-u-ush /2x

II
Në Mahallë e në Qytet-e
Of Of Aman
Ty t´ka Baca me Kimet-e
Of Of Aman

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur Rush

III
Falmi Zot o Krihtë e Pëllumit
Of Of Aman
T´shoj e t´bij n´Mahallë t´Hodumit
Of Of Aman

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur Rrush

Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 23/02/2008


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0


Anton Tetaj - Zambaku I Bardhë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zambaku I Bardhë".
3. Video është e këngës "Zambaku I Bardhë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.