Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Kam Dyqanin Ke Selvija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Kam Dyqanin ke Selvija
Hej Ustah Murat
Ma mirë e Ama se e Bija
Hej Ustah Murat

ref:
Byrek Byrek O Ustah Murat
Katër copa bojnë Dy Lek
Hej Ustah Murat

II
Kam Dyqanin ke Sermaje
Hej Ustah Murat
Pesë Para bon Durdumaje
Hej Ustah Murat

ref:
Byrek Byrek hej Ustah Murat
Katër copa bojnë Dy Lek
Hej Ustah Murat

III
Kam Dyqanin n´ballë te vendit
Hej Ustah Murat
Gjithëditën Karadyzeni
Hej Ustah Murat

ref:
Byrek Byrek
Hej Ustah Murat
Katër copa bojnë Dy lek
Hej Ustah Murat

Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/05/2016


Anton Tetaj - Kam Dyqanin Ke Selvija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Dyqanin Ke Selvija".
3. Video është e këngës "Kam Dyqanin Ke Selvija", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0