Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Te Dugaja E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Te Dugaja e Re
Ndër Magaze t´vjetër
Djalë si Sulejmanin
Nuk ban Nana Tjetër

II
Por sa dola N´barqe
Me pij Kafe t´ambëla
Po na Vjen Shoqnija
Veshur N´allafranga

III
Barqëja Mbushë Plot Lula
Qe kishin Lulëzue
Së bashku Djem e Vajza
Ia kan nis me Këndue


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 01/07/2010


Anton Tetaj - Te Dugaja E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dugaja E Re".
3. Video është e këngës "Te Dugaja E Re", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0