Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Martesa Jonë E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I 2x
Qyshë Në Vegjëli Ne U Deshtem
Njëri Tjetrin Përqafumë
Zemrat Tona Kurr Pa Ia Nda
Përherë Njëri Tjetrin e Kërkum

ref: 2x
Martesa Jonë Eshtë e Bukur
Kurorizimi i Dashurisë
O Zemër Këndo Pa Pushuar
Këngë Të Bukura t´Lumturisë

II
Si Një Endërr Ma të Shtrejtën
Ditën e Sotme Deshirum
Zemrat Tona Kurr Pa Ia Nda
Përherë Njeri Tjetrin e Kerkum

ref:
Martesa Jonë Eshtë e Bukur
Kurorizimi i Dashurisë
O Zemër Kendo Pa Pushuar
Këngë Të Bukura t´Lumturisë

III
Ditë e Bardhë Ma e Ndritëshme
Sot Për Neve Po Agon
Gjithë Natyra Po Kendon
Ma t´Bukren Këngë et Zemrës Tonë

ref:
Martesa Jonë Është e Bukur
Kuririzimi i Dashurisë
O Zemër Kendo Pa Pushuar
Këngë të Bukura t´Lumturisë


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 02/02/2010


Anton Tetaj - Martesa Jonë E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa Jonë E Bukur".
3. Video është e këngës "Martesa Jonë E Bukur", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0