Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Moj Xhemile Moj Kunatë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
E Moj Xhemile Moj Kunatë
E Ku Ma More Ketë Nafakë /2x
E Mu Nafaka O M´Ka Punu
Te Ai Djali Po Du Me Shku /2x

II
E Moj Xhemike Moj Ti Bij
E Pse S´pe Mer Atë Djalë Te Ri
E Hajde Hajde O Marshalla
O Jam E Jotj Po Vallah

III
E Hajde Pra Te Shitoftë Zana
E Mos Ndegjo Se Qka Thot Nana
E Bajna Darsem Lujna Këndojna
O Pervjetorin E Kremtojna


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 24/02/2010


Anton Tetaj - Moj Xhemile Moj Kunatë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Xhemile Moj Kunatë".
3. Video është e këngës "Moj Xhemile Moj Kunatë", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0