Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Lili Moj Lili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I 2x
Kam Disa Ditë O Moj Lili -i-i-i
Qe S´te Shoh Me Sy - e
Se Unë Pa Ty Moj E Dashur
Aspak S´mund Te Rri - e

ref: 2x
Lili Moj Lili -i-i-i
Ku Ma Pate Hallin
Unë Te Kam Dashur Moj Lili
Si Dy Sytë E Ballit

II
Ta Dish Mirë O Moj Lili -i-i-i
S´mundem Me T´harru - e
Si Puthjen Tende O Moj Lili
Kush S´ma Ka Dhuru - e

ref:
Lili Moj Lili -i-i-i
Ku Ma Pate Hallin
Unë Te Kam Dashur Moj Lili
Si Dy Sytë E Ballit

Unë te Kam Dashur Moj Lili
Si Dy Sytë e Ballit
Unë ......................
..............................


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 24/05/2016


Anton Tetaj - Lili Moj Lili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lili Moj Lili".
3. Video është e këngës "Lili Moj Lili", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0