Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Vjollca-vjollca Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

I
Vjollca - Vjollca Moj
O Sa Shumë Të Dashuroj
Vjollca - Vjollca Moj
E Unë Pa Ty Moj S´mund T´jetoj

Kam Marrë vesh Se Dot Martohesh
Jetë Të Bukur Të Kalosh
E Unë I Mjeri Nëpër Qoshe Aman
Si Qyqarë Moj Po T´veshtroj

II
Vjollca - Vjollca Moj
O Sa Shumë Të Dashuroj
Vjollca - Vjollca Moj
E Unë Pa Ty Moj S´mund T´jetoj

Qënke Veshur Me Të Bardha
Sa E Bukur Qenke Bo
E Unë I Mjeri Nëpër Qoshe Aman
Si Qyqarë Moj Po T´veshtroj


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 06/08/2009


Anton Tetaj - Vjollca-vjollca Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjollca-vjollca Moj".
3. Video është e këngës "Vjollca-vjollca Moj", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0