Antonela Shpendi
Antonela Shpendi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Antonela Shpendi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Nëntor 2019, Antonela Shpendi merr pjesë në Luleborë 2019 me këngën "Ah Moj Anderr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0