Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonio Rystemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Antonio Rystemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Gusht 2020, Antonio Rystemi publikon videoklipin "Rina Rina". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skender Kalenja

Pellumb Plaka

Gentian Muska

Muharem Ramaj

Bardhi Zdrava

Klajdi Topi

Cim Turtulli

Alfred Selimi

Panajot Malaj

Rudin Misiri

Tags: Antonio Rystemi


Komente mbi këtë artist