Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antrax

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Antrax është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Antrax ështe nje grup rap, hip-hop, R&B. Antrax jane kacy-style & i.n.s.e.c.t. Me provojen e microfonin ne 2008 formohet grupi ANTRAX dhe pas pak kohesh ANTRAX BEATS. Grupi ben BOOM neper diskoteka: INSOMIA, F-FIVE, PULS etj. "Bone nxet", albumi pare i realizuar per pak 4 muaj. Seventy Records studio aty ka shum grupa dhe antrax ështe edhe ne featuring me foli. Dhe Kenget ma te reja ne 2010 jane "A ka ma t'Fort", edhe "N'cluB" feat TrenT ova, i c...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black Shadow

B.F.P

Kthetrat

Hip-Hop Soldiers

KAOS

The Cannibalz

Levels

Explode

Tornados

Da LIGS

Tags: Antrax, Antraxxx, Kacy-Style, I.N.S.E.C.T, Insect, Ghetto Style


Komente mbi këtë artist