Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Profesori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64

Profesori...profesori...profesori...profesori

Ne klas hyri profesori,
Menjehere regjistrrin nxorri ,
Vajzat 10-te dhe cunat 4-ter,
Profesor pse mban me hater,
Femrat sexy ju i shihni ,
Veshur zhveshur me bikini,
Vetem mua mu nxi jeta,
Perseri per vjesht une mbeta.

I rrezikshem profesori
Ka Dhe Nje Veshtrim Prej Horri
Prapa syzesh prej mijopi
Ka dy si porsi cikllopi
Kur anatomi shpjegon
Trupi se si fuksionon
rreth e rrotull shikon klasen
atje ku ka ngritur rrasen

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori Me Vjen Afer
i Hap syte dhe i Ben Kater
vajzat sexy i pelqen
cokollata shpesh me blen

I hutuar eshte ne klase
Kullon djers saher i flas
Shpirt njeriu profesori
Ne matuar prap dhjete ma nxorri

I rrezikshem profesori
Ka dhe nje veshtrim prej horri
Prapa syzesh prej mijopi
Ka dy si porsi cikllopi
Me ... me shpjegon
Trupi se si fuksionon
Rreth e rrotull shikon klasen
Atje ku ka ngritur rrasen

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia


Ky tekst u dërgua nga Koni   ALDOoooAntre
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Genti Lako
Video Produksioni: MAX Production


Antre - Profesori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Profesori".
3. Video është e këngës "Profesori", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 4