Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Manushaqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

MANUSHAQE
O PERKARSHI DETIT TE KALTER
DOLA TE SHPELODHEM NJECIKE
VIJE TI SI ZOG I SHKATHET
XIXA ME LESHUAN SYTE

O NE TE MARSHA MOJ MANUSHAQE
SDUA DOKTOR E ILACE
THE MOS U NXIT O ZOG I SHKATHET
BREGU ESHTE MOJ VEND I ASHPER

O NE TE CELUR TE BAJAMES DOLA ANES DETIT SHKOVA
DOLA MBOLA MOJ MANUSHAQE
DORA MU MBUSH ME LIMONA
Antre
Publikimi: 01/12/2006


Antre - Manushaqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushaqe".
3. Video është e këngës "Manushaqe", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 0