Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Ekziston Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Mos me kerko e dashur,gjera qe jetojne vec ne endra
mjaftohu me ate se ekziston,jeto caste te embla

Ref:
Ekziston,per nje cast era fryn dhe ti shkon ne nje enderr tjeter, se kupton se le pas po njesoj kete bot,mallkim i vjeter
ekziston, si femij dashuron por gjithnje,asgje nuk mbetet,kshtu mbaron dhe kjo jet qe fillon duke qare si hiri tretet.

Mos u trishto e dashur,se keshtuu eshte stisur jeta,me monologje naten e kaloj,sa vret e verteta.

Ref:
Ekziston,per nje cast era fryn dhe ti shkon ne nje enderr tjeter, se kupton se le pas po njesoj kete bot,mallkim i vjeter.
ekziston, si femij dashuron por gjithnje,asgje nuk mbetet,kshtu mbaron dhe kjo jet qe fillon duke qare si hiri tretet.(2x)


Ky tekst u dërgua nga ardiAntre
Publikimi: 01/12/2006


Antre - Ekziston
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ekziston".
3. Video është e këngës "Ekziston", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 0