Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Zysha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Ulur rri un ne bank .
Nga dritarja duke par.
Syt i kthej nga dërrasa nje gotë ujë zyshe se plasa.
Sa e du shkollen tani sidomos tani që je ti
a do mungosh dua ta di se ate dit as un sdo të vi
O zysha ime a e di fiksimi im je vetem ti. sa mirë që ndihem un tani po ne ver si do tja bej sedi.
zysha ime a e di fiksimi im je vetem ti ne syrin tend jam vec femij se kufi nuk ka ne dashuri.

Jam i ri agjami si ta ndjej kte dashuri.tlutem zyshe me ndihmo vec fillimin ma trego.
Sa e du shkollen tani sidomos tani që je ti a do mungosh dua ta di se ate dit as un sdo të vi.
O zysha ime a e di fiksimi im je vetem ti. sa mirë qe ndihem un tani po ne ver si do tja bej sedi.
O zysha ime a e di fiksimi im je vetem ti ne syrin tend jam vec femij se kufi nuk ka ne dashuri. [x2]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*Antre
Publikimi: 01/12/2009


Antre - Zysha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zysha".
3. Video është e këngës "Zysha", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 0