Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Bravo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Fenomen"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bravo" kënduar nga Antre.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Antre i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lori. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
Sonte shoqnia ku po rrishin
Eh a ban gati bakshishin
E knojna kengen per fjal te nderit
Ne kupe te qiellit

REF:
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re elele

Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
A i harroj senet e kqija
A gezohemi per sene t'mira
Po mduket s'kemi mu nda
Deri ne sabahh

REF:x2
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re eleleMë Shumë Këngë Nga Antre:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet