Më mbaj mend (për 1 muaj)


Antre & Gena - Ishte Nate, Binte Shi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Nate, Binte Shi".
3. Video është e këngës "Ishte Nate, Binte Shi", por nuk këndohet nga Antre & Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Antre & Gena - Ishte Nate, Binte Shi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Merri Te Gjitha"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Këngë e albumit:

"Hapi I Pare"

Këngë e albumit:

"Fenomen"

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Gena

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00(Antre:)
Ishte nate, binte shi
ne nje strehe qe s'me nxinte
kalove ti me nxitim
dikush tjeter te priste
zgjata doren n'erresire
por ti the se s'me njihje
pse s'me vrave me mire
mos te ndjeja kaq dhimbje

(Gena:)
Ishte nate, binte shi
ne nje strehe qe s'me nxinte
vrapova une me nxitim
dikush tjeter te priste
zgjata doren n'erresire
por ti the qe s'me njihje
si s'me vrave me mire
te mos ndjeja kaq dhimbje

(Antre:)
Vrapova une si i marr
ne çdo hap vetetinte
yjet s'kishin me zjarr
hena s'donte te dilte

(Gena:)
Kujtova ç'kisha me pare
ç'kisha humbur kaq vite

(Bashke:)
me zu o vlla nje e qare
Po ajo nuk jep dhimje

(Antre:)
"Si humbni kaq dashuri?"
shiu lotet pyste
nuk e dinin se ti
mendoje vetem per vete
mos o zot kaq vetmi
per se gjalli po tretem
qyteti plot lumturi
prape i vetem do t'mbetem

(Gena:)
"Si humbni kaq dashuri?"
shiu lotet pyste
nuk e dinin se ti
mendoje vetem per vete
Mos o zot kaq vetmi
per se gjalli po tretem
qyteti plot lumturi
prape i vetem do mbetem

(Gena:)
Vrapova une si i marr
ne çdo cep vetetinte
yjet s'kishin me zjarr
hena s'donte te dilte

(Antre:)
Kujtova ç'kisha me pare
ç'paskam humbur kaq vite

(Bashke:)
??????
Po ajo nuk jep dhimje

(Gena:)
4x
(Mos o zot!)

(Gena:)
Vrapova une si i marr
ne çdo cep vetetinte
yjet s'kishin me zjarr
hena s'donte te dilte

(Antre:)
Kujtova ç'kisha me pare
ç'paskam humbur kaq vite

(Bashke:)
??????
Po ajo nuk jep dhimje


Ky tekst u dërgua nga  blini
Më Shumë Këngë Nga Antre:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet