Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Xinxilushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Bore e bardhe e pashkelur,
lule maji e posacelur
Pjalmin tend e do gjithkush
Ndaj te therrasin xinxilush

Nga gjithe shoqet me e bukur
Lozonjare porsi flutur
Me shikim me dijeg si prush
Ndaj te therrasin xinxilush

Xinxilushe hajde hajde
Hide ti vallen me kajde
Xinxilushe eja, eja
Se me dogje si rrufeja!


Ky tekst u dërgua nga Amalendi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Antre
Publikimi: 01/12/2009


Antre - Xinxilushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xinxilushe".
3. Video është e këngës "Xinxilushe", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 0