Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Hamati - Kembana Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

i fola zemres dhe mendjes time
por e di qe e kam te kote
kujtoj ty e bie ne mendime
fjalen se mbaj dot

ref.
kembana e zemres time je
me fal gezim sa here qe rreh
kembana e zemres jam per ty
a te dua sa keta 2 sy

dhe buzeqeshja eshte e pabindur
kur me sheh jo nuk e fsheh dot
per njeri tjetrin ne kemi lindur
me ty zemren e kam plot

ref..
kembana e zemres time je
me fal gezim sa here qe rreh
kembana e zemres jam per ty
a te dua sa keta 2 sy
Anxhela Hamati
Publikimi: 28/11/2017
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: Frame Company Albania


Anxhela Hamati - Kembana Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kembana Zemres".
3. Video është e këngës "Kembana Zemres", por nuk këndohet nga Anxhela Hamati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Hamati:


Komente 0