Më mbaj mend (për 1 muaj)

Carlo Bagli - Calmami (Feat. Anxhela Hamati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Non guardare l’ora
Non andare resta ancora qui con me
Mi sento diverso se mi dici resto e poi vai via da me

Solo se ci sei mi sento perfetto
Nessuna mi da niente baby rifletti
Sai ci vediamo ancora al solito posto
Svelta dai non farmi aspettare tanto

Mi premtove yjet dhe smi dhe
Jemi kaq larg une me ste ndjej
Cdo gje ka humbur ska me vlere
Te desha pa hile ti vete me le

Mi premtove yjet dhe smi dhe
Jemi kaq larg une me ste ndjej
Cdo gje ka humbur mo nuk vlen
Te desha pa hile ti vete me le

Calmati calmami
Baby
Cancellami
Dalla rubrica se vuoi

Parlami e calmami
Baby
Poi cercami
Solito posto lo sai

Mos me thirr sdu tja di
Kam dale sot me pi
Deri naten vone
Jam bashke me shoqni
Spo ma nin per ty
Me mire ti harrome

Mi scordo di noi
Ora non ci sei
Penso solo hai soldi devo stare calmo
Scrivo alle tue amiche
Fumo un’altro grammo
So gia come uscirne
Esco fuori campo

Sai non cambiero
Cambierò i miei guai
Mi aspetti questa stasera sai che io no non verrò
Non mi sono persa
Anzi viceversa
Mi mancava tutto e adesso so ti mancherò

Non guardare l’ora
Non andare resta ancora qui con me
Mi sento diverso se mi dici resto e poi vai via da me

Mi premtove yjet dhe smi dhe
Jemi kaq larg une me ste ndjej
Cdo gje ka humbur mo nuk vlen
Te desha pa hile ti vete me le

Calmati calmami
Baby
Cancellami
Dalla rubrica se vuoi

Parlami e calmami
Baby
Poi cercami
Solito posto lo sai

Mos me thirr sdu tja di
Kam dale sot me pi
Deri naten vone
Jam bashke me shoqni
Spo ma nin per ty
Me mire ti harrome
Featuring: Anxhela Hamati
Publikimi: 11/08/2021
Production Company: Vc Entertainment
Executive Producer: Vincenzo Ciani
Prod, Mix & Master: Polo Black
Author: Carlo Bagli
Directed By Lorenzo Lorusso
Video Produksioni: Lorenzo Lorusso
Drone: Vincenzo Ciani
Production Assistant: Fioralba DumaCarlo Bagli - Calmami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Calmami".
3. Video është e këngës "Calmami", por nuk këndohet nga Carlo Bagli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Hamati:


Komente 0