Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Kanani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Sarandë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anxhela Kanani është një shkrimtare. Pasionin per te shkruajtur e ka shfaqur qe te vogel dhe e vazhdon. Aktualisht ajo studion ne kolegjin "Fryme dashurie". Mirepo ajo nuk e le pas te shkruajturit dhe shkryan per tema te ndryshme. Poezite e saj kane nje kuptim te fshehte dhe duhet te lexosh me vemendje cfare deshiron te tregoj permes cdo vargu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Dalina Shehaj

Anisa Hysenaj

Silvia Hametaj

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Suela Sokoli

Xhenisa Memolla

Xhensila Dautllari

Julijana Nika

Bleona Brahaj

Tags: Anxhela Kanani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet