Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Hija Ime

...Kur une mos te jem
e di qe dike malli pa mase
do ta marre e mungesa ime
do ti shfaqet ne cdo ane
Kur une mos te jem
e di qe e paplote bota
do ti duket dikujt se
nuk do te degjoj fjalet e mia
Kur une mos te jem
dikujt do ti mbij pikkellimi ne zemer
Por,kur mos te jem
do te jete nje shkrim diku
ne te cilen fjalet jane qendisur
me shkronja te medha dhe aty
po do them te me kujtosh si ate,
si gjene me te cmua,me te bukur
qe te ndodhi ty atehere...

- poezi nga Anxhela Kanani


- Poezia u dërgua nga Anxhela Kananai -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4Më shumë nga Anxhela Kanani


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet