Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Noti - S'mund Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Premtim me dhe
Fjala ime e fundit ti je
Nje dite zhdukesh
Nuk e di a te mungoj sot si dje
Cfare isha per ty, nje ndjenje jo e vertete.

Te t’harroj s’mundem
Jeton ne trupin tim, jo nuk e di
Te t’harroj s’dua
Jam infektuar nga cdo prekje e tij
Te t’harroj s’mundem
Te t’harroj s’dua.

Mundohem te vazhdoj
Por s’e di ne do ja dal
Shume here mendoj a te mungoj sot si dje
Cfare isha per ty nje ndjenje jo e vertete.

Te t’harroj s’mundem
Jeton ne trupin tim, jo nuk e di
Te t’harroj s’dua
Jam infektuar nga cdo prekje e tij
Te t’harroj s’mundem
Te t’harroj s’dua.
Anxhela Noti
Publikimi: 27/10/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Orkestrimi: Dj Sick Beatz


Anxhela Noti - S'mund Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mund Te Harroj".
3. Video është e këngës "S'mund Te Harroj", por nuk këndohet nga Anxhela Noti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Noti:


Komente 0