Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Anxhela Noti - Psycho Lover  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

26/10/2014

2014-10-26T20:26:50+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014
Dangerous sa her që vi un keshtu po dukem
S’ke nga shkon nuk shpeton te bej te lutesh
Se zemer ti e di shume mire
Ka shumë po si unë s’gjen ti
Stilin e vecante dalloj shume shpejt
Fantazin me te madhe un ta bej realitet
Kam nje sekret afrohu ta tregoj
Nata eshte e gjate kush nga ne do te fitoj

Like a wild girl in your bed 
I’ma shoot you in your head
Stop talking until it’s over
Let me be your phycho lover (I’am a phycho lover)x12

Superman ti nuk je po ashtu hiqesh
Afrohu ketu po kujdes se do te digjesh
Shume po m’pelqen kur ri
Me ty ne nje fantazi
E di ca po kerkon dhe e di ca po kerkoj
Me pelqen kur me thua ti je nje ne nje miljon
Kam nje sekret afrohu ta tregoj
Natan eshte e gjate kush nga ne do ta fitoj

Like a wild girl in your bed
I’ma shoot you in your head
Stop talking until it’s over
Let me be your phycho lover (I’am a phycho lover)x12


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Noti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet