Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhela Peristeri - Ishe Mbret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Mbret".
3. Video është e këngës "Ishe Mbret", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anxhela Peristeri - Ishe Mbret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47

Teksti:

Rozana Radi

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Për Ju"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Zemra ime mbushur me kujtime,
sonte eci vetem neper shi,
ne shpirt me mbeti djalo vetem malli
mekati edhe shalli yt i zi.

Vuaj se gabova bera faj,
te te them se faj nuk kam
nese eshte gabim qe te besova
sot te them e jotja me nuk jam.

E humba pas teje gjith rinin
e lendove thelle ti shpirtin tim
shko tani ti me dhe zhgenjim
ishe mbret ne gjum,
por jo ne zgjim.

Ref':
Ishe mbret ne boten time
dashuria ish pikture
trupi im ishte korniza,
mbeti nje grafike ne mur.

Ref:
Buzet jane venitur
ska me puthje si atehere
sonte shiu qe mi lagu
do te me sjell mbreter te tjere.

Huuuu...

Zemra ime mbushur me kujtime,
sonte endem vetem neper shi,
ne shpirt me mbeti djalo vetem malli
mekati edhe shalli yt i zi.

Vuaj se gabova bera faj,
te te them se faj nuk kam
nese eshte gabim qe te besova
sot te them e jotja me nuk jam.

E humba pas teje gjith rinin
e lendove thelle ti shpirtin tim
shko tani ti me dhe zhgenjim
ishe mbret ne gjum,
por jo ne zgjim.

Ref':
Ishe mbret ne boten time
dashuria ish pikture
trupi im ishte korniza,
mbeti nje grafike ne mur.(ref.2x)

E verteta eshte e hidhur
S'me shikon dot me ne sy,
ti per mua je i vdekur
vuaje ti sot per te dy.


Ky tekst u dërgua nga Liridona12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet